27.03.2023

Kończymy Suzuki Moto Roadshow i... zapraszamy po nowe motocykle!

W marcu w salonach z motocyklami w Gdańsku, Warszawie, Krakowie i w Tychach zaprezentowaliśmy dwa nowe Suzuki – GSX-8S oraz V-Strom 800DE. Chętni mogli obejrzeć z bliska nowości z targów EICMA, a także zapisać się na jazdy testowe. Sprzedaż premierowych motocykli już się rozpoczęła, a ich dostawy planujemy już za kilka tygodni, na start nowego sezonu motocyklowego. Oprócz wspomnianych dwóch motocykli klas Naked (GSX-8S) oraz Adventure (V-Strom 800DE) rychle spodziewamy się również pięciu pozostałych tegorocznych nowości (3 skutery 125 cm3, nowa odsłona V-Stroma 1050 i 1050 DE). Gama Suzuki została tym samym uzupełniona, a ceny przy okazji tak dobraliśmy, żeby każdy mógł znaleźć motocykl w swoim budżecie! Zachęcamy, żeby odwiedzać punkty sprzedaży Suzuki Motor Poland (pełna lista https://suzuki.pl/moto/dealerzy).

Wracając do ostatniego punktu naszej prezentacyjnej podróży. Ambasadorzy marki Suzuki, Jarosław Maznas i Rafał Jemielita, odwiedzili Tychy i znajdujący się tam salon Dos Toros. W planach była prezentacja z udziałem eksperta, Michała Brzozowskiego, na co dzień redaktora naczelnego portalu Motovoyager.net. Niestety, z powodu choroby nastąpiła zmiana prowadzącego. W Tychach o swoich wrażeniach z jazdy opowiadał w jego zastępstwie inny dziennikarz, redaktor naczelny serwisu jednoślad.pl Piotr Ganczarski. Obydwaj dziennikarze uczestniczyli w testach Suzuki V-Strom 800DE na Sardynii, więc podobnie jak wcześniej była to relacja z pierwszej ręki. Piotr i Michał, dosłownie za kilka dni, polecą do Francji, żeby sprawdzić jak prowadzi się „naked” GSX-8S. Do ich wrażeń na pewno wrócimy.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę www.suzuki.pl lub na social media Suzuki.

27.02.2024

Nowe silniki zaburtowe Matt Black Series

Podczas targów Miami Boat Show zaprezentowano nową rodzinę silników Matt Black Series.

Dowiedz się więcej
27.02.2024

Polscy pięściarze pokonali reprezentantów Azerbejdżanu

Choć większość obstawiała zwycięstwo pięściarzy Azerbejdżanu, to jednak większość pojedynków wygrali reprezentanci Polski.

Dowiedz się więcej
21.02.2024

Polscy pięściarze zmierzą się z reprezentacją Azerbejdżanu

Na najbliższej gali boksu Suzuki Boxing Night w Lublinie Polaków czekają trudne pojedynki z pięściarzami Azerbejdżanu.

Dowiedz się więcej
19.02.2024

Kupuj motocykle Suzuki w rozsądnych cenach – rabaty przed rozpoczęciem sezonu 2024

Kiedy kupić nowy motocykl? Na podstawowe pytanie wielu miłośników dwóch kółek mamy najprostszą odpowiedź – zanim rozpocznie się sezon.

Dowiedz się więcej